Recenzje

AllAboutJazz – Geno Thackara:

The Truth proponuje całą gamę podskórnych niuansów, będąc równocześnie znakomitą ofertą dla ludzi, którzy nie są na co dzień fanami jazzu. To urzekający i autentycznie pozytywny album dla ludzi o wszystkich gustach muzycznych.

czytaj pełną recenzję…

Teleexpress – Marek Sierocki:

To znakomity krążek! Świetne kompozycje. Raz jeszcze okazuje się, że w muzyce, również jazzowej, ważne są melodie. Płyta jest fantastycznie nagrana. Światowe brzmienie.

JazzFlits – Tips Jazz Corner:

To nieznane polskie trio fortepianowe brzmi podobnie do EST, Tingvall Trio, Gogo Penguin i innych nowoczesnych zespołów. Jednak mają to „coś” co odróżnia ich od pozostałych. Obiecujący debiut!

Soundtrack Of My Life – Adam Baruch:

Płyta jest wspaniałym przykładem współczesnej muzyki instrumentalnej, która jest w stanie dotrzeć do szerokiej publiczności, nie narażając przy tym na szwank jej jakości.

Lizard Magazyn – Rafał Zbrzeski (9/10)

Otrzymaliśmy bezpretensjonalnie melodyjny krążek zawierający muzykę o bezbłędnie wyważonych proporcjach. (…) nie sposób nudzić się przy tej płycie. Pełne, nowoczesne brzmienie (…) spotyka się z wyobraźnią i wrażliwością.

JazzForum – Ryszard Borowski (4/5)

Formy utworów są przemyślane i wyrafinowane. Słuchając można mieć skojarzenia z Jarrettem, ale jest też trochę rytmów latynoskich, czy niezwykłej delikatności.

EtherJazzu – Piotr Bielawski

Jest więc niekłamanym obrazem artysty, uzewnętrzniającego emocje, którym ulega w danym momencie. (…) Bo „The Truth” to prawdziwa historia człowieka, który nie wstydzi się swojej wrażliwości w świecie, w którym coraz mniej tej prawdy…

przeczytaj całą recenzję